Zámek Klášterec nad Ohří

   

Vánoční koncert 2018

6.11.2018 10:24

Adventní koncert skladatele a zpěváka Richarda Pachmana a muzikálové herečky a zpěvačky Dity Hořínkové se letos uskuteční v sobotu 8. prosince v 17:00 hodin na Zámku v Klášterci nad Ohří.

Diváci si poslechnou nejen adventní písně a koledy, ale mohou se seznámit i s písněmi z nového Vánočního alba, které k turné vychází a které obsahuje původní autorské Pachmanovy skladby i úpravy starých koled a které přináší předvánoční náladu nejen díky hlasům obou aktérů, ale i díky neobvyklým nástrojům, jakým je například Sundrum.

„Jedná se o naše osmnácté společné adventní turné s Ditou Hořínkovou. Jako dárek jsme našim posluchačům letos připravili kolekci adventních písní na Vánočním albu, přičemž většina z nich na koncertech zazní. Velmi se na naše předvánoční publikum těšíme. Jsme rádi, že kromě destinací, kam jezdíme roky a vytvořili jsme tam jakousi tradici našich adventních koncertů, máme letos na programu i místa, kde budeme zpívat poprvé. A jsme rádi, že se po několika letech vracíme do nádherného zámeckého prostřední v Klášterci nad Ohří, kde předvedeme naši komorní verzi adventního koncertu. Rovněž po skončení adventních koncertů již tradičně navštívíme Dětský domov ve Strančicích, kam přivezeme již po osmnácté finanční výtěžek z koncertů. To je vedle radosti ze samotného zpívání druhá veliká radost,“ dodává Richard Pachman.


Zobrazeno 419x