Zámek Klášterec nad Ohří

   

Zámecký fotoateliér

Svatební obřadyPokud jste se rozhodli uzavřít své manželství v obřadní síni na zámku v Klášterci nad Ohří, pak vám nabízíme možnost využití také zámeckého fotoateliéru.


Dnešním trendem svatebních obřadů je focení v exteriérech. V našem případě je to většinou zámecký park. Ateliérové foto prakticky ze svatebního menu zmizelo.

Svatební obřady

Tuto naši nabídku mohou novomanželé využít například z důvodu nevlídného počasí, které se dopředu naplánovat prostě nedá. Neodolatelným tahákem určitě bude možnost nafotit se nejen ve svatebních šatech, ale také v zámeckém kostýmu. Je pochopitelné, že se nevěsta nebude ze svatebních šatů zřejmě převlékat do kostýmu a pak zase zpět, ale ženich tuto možnost určitě využije. Vždyť která dívka netouží po svém princi. A teď ho konečně může mít zvěčněného na svatební fotografii.Svatební obřady

Svatební den je časově velmi náročný a focení je nedílnou součástí tohoto dne. Dokážeme čas focení přizpůsobit přesně vašim požadavkům. Máme tím na mysli, že například pokud i nevěsta zatouží po fotografii v zámeckém kostýmu, nebude problém se domluvit a focení posunout na dobu, kdy už odloží svatební šaty. Tuto možnost samozřejmě nabízíme i v případě, kdy novomanželé nebudou chtít využít zapůjčení zámeckých kostýmů.

Upozornění:

Svatební ateliérové focení je nutno dohodnout dopředu. Domluvíme si osobní schůzku, kde si upřesníme detaily, čas a zpracujeme vám cenovou kalkulaci.

Mimo nezapomenutelného zážitku získáte:

  • min. 6 ks profesionálně upravených fotografií na CD v plném rozlišení
  • tisk 6 ks fotografií, rozměru 13 x 18 nebo 2 ks fotografií, formátu A4
  • fotografie si vybíráte Vy z zhotovených záběrů
  • doba vyhotovení finálních fotografií je 10 pracovních dnů